İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

CURIOSITY CENTER MÜHENDİSLİK KARDOMUZU GENİŞLETİYORUZ

“Hayata doymak bilmez bir merakla yaklaş ve kesintisiz öğrenmek için sürekli arayış içinde ol.”
Leonardo Da Vinci

Sektöründe ilklerin markası ve kurulduğu günden bugüne meraklı yapısı ile araştırma & geliştirme faaliyetlerine öncelik veren yenilikçi misyonumuzla geleceği şekillendiriyoruz.

Alanında uzman mühendislerimizin analitik düşünceleriyle fikirden çizgiye, çizgiden projeye ve projeden de sanal gerçekliğe dönüşüm sürecindeki Ar-Ge çıktıları; meraklı ekibimizin farklılık ve kalıcı üstünlükleri yansıttığı birer mühendislik sanat eserine dönüşüyor.

Daha iyiye ulaşma heyecanıyla sürekli yenilik arayışı içerisinde olan şirketimiz; treyler ve üstyapı ekipmanları sektörünün yanında askeri ve sivil özel projelerde geleceğinde söz sahibi olmak isteyen, merakını hiç yitirmeyen, saygı duyan, farkında olan, hayal eden ve geleceğe yön veren takım ruhu sinerjisi mesleki ilerleme ve sürekli eğitim olanakları ile işine profesyonel katma değer sağlayacak mühendisleri arıyor.

KATILIM KOŞULLARI

Çalışma hayatında en az 2 yıl çalışma deneyimli ilgili fakülte mühendislerini kapsamaktadır.

PROJE İÇERİĞİ 

Başvurular, 01 Haziran 2021 tarihine kadar kariyer@okt-trailer.com adresinden yapılacaktır.

Başvuran adaylar için 01 -14 Haziran 2021 tarihleri arasında mülakatlar yapılacaktır. 

Katılım koşullarını karşılayan başvurular; OKT Trailer teknik komitesi ve işe alım politikası kapsamında değerlendirilecek olup, adaylar arasından 10 kişi seçilecektir.

İşbaşı yapacak olan mühendisler Ar-Ge ve Mühendislik departmanlarında istihdam edilecek olup ilk iki ay oryantasyon ve eğitim programı kapsamında otomotiv sektörüne yönelik uygulamalı eğitim çalışmaları yapılacaktır.