İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

SEÇ-G POLİTİKAMIZ

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik

OKT Trailer’ın benimsemiş olduğu SEÇ-G politikasındaki öncelikli amacı; farkındalık oluşturarak eğittiği ve donattığı çalışan, ziyaretçi, misafir ve hizmet tedarikçilerinin güvenliğini sağlamak, güvenlik ve çevre konusundaki hassasiyeti ile diğer firmalara örnek olmaktır.

OKT Trailer, yasal mevzuata uygun işletme şartlarını kuruluşunda sağlayan ve risklerle mücadelede toplu korunma önlemlerini hedef alan reaktif yaklaşımlar yerine proaktif odaklı yaklaşımları benimseyen bir misyonla hareket eder.

"Güvenli nOKTa" sloganıyla çıktığı bu yolculukta sürekli gelişmeyi hedefleyen yönetim anlayışı sayesinde tüm çalışanlarında sağlık ve güvenliğin yaşam boyu sürekliliğini sağlar, iş güvenliği kültür ve bilincine kavuşmuş çevreci insan kaynağıyla sektöründe ilerler.

Endüstriyel dünyanın gelişimini göz önünde bulundurarak ve yakın gelecekte karşılaşabileceği olası durumları da bugünden öngörerek risklerini belirler ve yönetir.

Tüm bu yaklaşımlar doğrultusunda kurduğu çevre ve iş güvenliği yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamayı taahhüt eder.