İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

TARIM VE HAYVANCILIK

Besin Zincirinin Taşıyıcı Halkası

Karayolu taşımacılığının olduğu her sektörü merak eden OKT Trailer, Tarım-Hayvancılık sektöründe de canlı hayvan, süt ve yem taşımacılığına yönelik yeni nesil araçları ile fark yaratır.

Canlı hayvan taşımacılığına yönelik Türkiye şartlarına uygun, hayvancılık sektörünün beklentileri dikkate alınarak geliştirilen ilk ve tek yerli üretim Canlı Hayvan Taşıma Aracı, hayvanların biniş ve inişini kolaylaştırırken yolculuğu sırasında olası kayıpları engelleyen seperatörleri ile güvenlidir. Hayvanların doğal hareketlerinde hiçbir kısıtlama olmaksızın, son teknoloji sulama, iklimlendirme ve aydınlatma ile konforlu ve hijyenik bir yolculuk yapmalarını sağlar.

Bakteri oluşumunu engelleyen, steril ve güvenli, insan sağlığına uygun süt tankeri, izolasyonlu yapısı ile dolum anından boşaltım süresine kadar ısı değerlerinin sabit kalmasını sağlayarak sütün duyusal özelliklerini korur. Mısır, arpa, buğday, yem gibi dökme tahıl taşımacılığına yönelik tarım hayvancılık sektörünün yükleme-boşaltma operasyonlarının ihtiyaç ve gereksinimleri ile taşıma ve depolama koşulları göz önünde bulundurularak geliştirilen, özel çift helezon sistemli, alüminyum Yem Taşıma Aracı, dökme tahılların katkısız ve sağlıklı bir şekilde taşınmasına olanak sağlayan çözümler üretir.

Ürün gerekliliklerine göre “Hayvanların Nakilleri Sırasında Refahı ve Korunması”, "Bozulabilir Gıda Maddelerinin Uluslararası Taşımacılığı ve Bu Tip Taşımalarda Özel Ekipmanların Kullanımı Antlaşması olan ATP”, 2006/42/EC Makine Emniyeti ve CE işareti yönetmelik ve mevzuatlarına uygun, kendi know-how lisansımız ve üretim teknolojilerimiz ile paslanmaz çelik ve alaşımlı alüminyum malzemeden, tasarım hesaplamalarına uygun kalınlıklarda, hizmet ettiği endüstriye uygun yapıda, yükleme-boşaltma esnasında büyük kolaylık ve pratiklik kazandıran seçenekler sunarız.