İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

İŞE ALIM

OKT'ye İlk Adım

OKT Trailer tarafından işe alınacak adaylarda pozisyonun gerektirdiği eğitim, mesleki bilgi ve yetkinliklerin yanında, kurum kültürü ve değerleriyle uyum sağlayabilecek kişilik özellikleri aranır. Organizasyona alınacak adaylar, direk başvuru yoluyla ya da okul stajyeri ve OKT Akademi kurs mezunları arasında aranan pozisyonun gereklilikleri ve işe alımda aranan özellikleri taşıyan kişilerden seçilir.

Aidiyet hissinin yüksekliği, dinamik bir iş temposunda farkındalık sağlayabilme ve hayal gücünü çıktılara dönüştürebilme öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

İnsan kaynağı ihtiyacımız, ağırlıklı olarak www.kariyer.net üzerinden yapılan başvurular ya da www.okt-trailer.com kurumsal web sayfası üzerinden veya şirketimize şahsen yapılan başvurular ile sağlanmaktadır.

İş görüşmelerinde pozisyonun gerekliliklerine göre;

  • Yetkinlik bazlı mülakatlar,
  • Kişilik envanter testleri,
  • Sözel ve sayısal yetenek testleri,
  • Rol oyunu, vaka çalışması ve/veya grup tartışması gibi uygulamalar yapılmaktadır.

İşe alımda aranılan özellikler:

  • Asgari Eğitim Düzeyi:

Görev alacağı pozisyona göre değişmekle birlikte beyaz yaka adaylarda üniversite, mavi yaka adaylarda ise tercihen meslek yada teknik olmak üzere lise mezunu ve görev niteliğine göre diğer eğitim seviyelerinden mezun olması aranır.

  • Deneyim:

Değerlendirilecek pozisyona göre değişmektedir. Deneyimli adayların yanı sıra yeni mezun, deneyimsiz adaylara da fırsat sunulmaktadır. Lise ve üniversite stajyeri olarak değerlendirilen adaylar performansından memnun kalınması ve açık pozisyon bulunması halinde mezuniyetinin ardından organizasyona dahil edilmektir.

  • Sosyal Özellikler:

Kurum kültürüne ve çalışan profiline uyum sağlayabilecek adaylar tercih edilmektedir.