İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sizi İyi Anlıyoruz Size Özel Çözümler Sunuyoruz

OKT Trailer olarak sizi iyi anlıyor! Ürünlerimizde geleneksel ve belli kalıplarla çerçevelenenin dışında, beklenti ve ihtiyaçlarına öncelik vererek süreçlerine odaklandığımız müşterilerimizin işlerini işimiz kabul ediyor operasyonel verimliliklerini artırmaya yönelik özel çözümler sunuyoruz.

Tasarımsal mühendislik çözümlerimizle Türkiye’ nin en geniş kapasite aralığına ve farklı geometrik gövde kesitlerine sahip tanker, silobas ve damper seçenekleri sunuyoruz. Gövde tasarımıyla uyumlu, hizmet edeceği coğrafi bölge iklim ve yol koşullarına özel tasarlanan alternatifli şasi tipleri ve opsiyonlu yürüyüş grubu ekipmanları ile de müşterilerimize geniş konfigürasyon seçenekleri sunarken aynı zamanda işlerine ve araçlarına değer katarız. Müşterilerimize özel konfigüre edilen ürünlerimizi, geniş opsiyon seçenekli operasyonlara özel tamamlayıcı sistem, donanım ve aksesuarlarla ayrıcalıklı kılarken kullanıcısına işinin keyfini sürmek kalır.

Müşterilerinin kurumsal kimliğini yansıtan renk seçenekleri ve görsel estetiği sayesinde OKT ürünleri; sadece performansı ile değil, imajıyla da tüm dikkatleri üzerine çeker.

OKT ürünleri beklentilerin ötesinde müşterilerine özel çözümler sunar! Yatırımcısına prestij katarken akıllı yatırım seçimleri ile de markalarını güçlü kılar, şoförlerin zevkine ve duygularına hitap ederken yolların yükünü çekenlere de vazgeçilmez bir yol arkadaşı olur.

Hayalinizden daha ileriye OKT ile…

Dünya’nın En Büyüğüne, Hızlı Çözüm
DEVAMI
Acil İnişlere Acil Çözüm
DEVAMI
Zaman ve Ekonomi Dostu Çözüm
DEVAMI
ADR’li tankerde en büyük çözüm
DEVAMI
Limanlara Prestijli Çözüm
DEVAMI
Güvenli ve Emniyetli Çözüm
DEVAMI
Özgün ve Ayrıcalıklı Çözüm
DEVAMI
Değer Veren Hassas Çözüm
DEVAMI