İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

LİMANLARA PRESTİJLİ ÇÖZÜM

Marinaların Atmosfer ve Ahengine Yakışır Akaryakıt İkmal Çözümleri

Turizm sektöründeki marinalar; akaryakıt taşımacılığının hizmet ettiği sektörler arasında ayrıcalıklı bir yere sahipken lüks yat ve tekneler için de önemli bir ev sahipliği yapar. Ege ve Akdeniz sahillerindeki marinaları uğrak yeri olarak tercih eden lüks yatlara ve teknelere akaryakıt ikmali yapan Asmira Lojistik’ in operasyonlarını iyileştirmek üzere ortaya çıkan yeni nesil, ergonomik ve çevreye duyarlı çözüm arayışlarını iyi anladık.

Marinalardaki lüks yat ve teknelerin görsel ahengine uygun estetiği ile ön plana çıkan OKT Akaryakıt Tankerlerinin tasarımı ve yüksek verimli, optimize edilmiş bütünsel tahrikli boşaltım sistemi marinaların atmosferini bozmayan seviyede sessiz çalışma şekli ile müşterimizin yeni nesil ve ergonomik operasyonel iyileştirme arayışlarına çözüm olmuştur. Aynı zamanda olası yakıt dökülme riskine karşı emniyet sağlayan, pratik, hızlı ve güvenli Bioversel Basınçlı Portatif Püskürtme Tankı da çevreye duyarlı tamamlayıcı bir çözüm haline gelmiştir.

Operasyonlarına özgün geliştirdiğimiz çözümler ile Asmira Lojistik; görsel estetiği yüksek OKT Akaryakıt Tankerleri ve sorunsuz çalışan tahrikli boşaltım sistemi ile marina akaryakıt ikmal operasyonlarında müşterileri nezdinde aranan prestijli bir tedarikçi olmanın yanında Bioversel Basınçlı Portatif Püskürtme Tankı sayesinde edindiği çevreci kimliğiyle de rakiplerine göre üstünlük sağlarken markasına değer katmaktadır.