İndir Teklif Alın Bize Yazın İletişim Whatsapp

DÜNYA’NIN EN BÜYÜĞÜNE, HIZLI ÇÖZÜM

Dünyanın En Büyük Havalimanı Projesine Akaryakıt İkmalinde Hızlı Çözüm

Türkiye’ de inşa edilmekte olan dünyanın en büyük havalimanı projesinde çalışan iş makinelerine zamanında yakıt ikmali sağlamak ve inşaat ortamının ağır şartları, yoğun çevresel etkileri, hızlı iş akışı içerisinde sorunsuz ve sürdürülebilir bir operasyon gerçekleştirmek için son derece önemli bir halka olan görev aracına ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı iyi anladık ve operasyona özel sistem çözümü ürettik.

OKT Trailer akaryakıt tankerlerinin gövde ve şasi yapısı; çalıştığı bölge iklim ve yol koşullarına dayanıklılığı ile her daim operasyona hazır olmasını, tahrikli boşaltım sistemi ile de hızlı, zamanında ve sorunsuz operasyon gerçekleştirmesini sağlar. Bunların yanı sıra kullanıcı ergonomisi sağlayan, sistematik ve yüksek verimli, optimize edilmiş bütünsel tahrikli boşaltım sistemi; muadillerine göre kesintisiz akışı ile kullanıcısına zaman ve maliyet avantajı sunar.

Dünyanın en büyük havalimanı inşaatında akaryakıt ikmali yapan İYL Enerji; OKT Tankerlerinin dayanıklılığı ve entegre tahrikli boşaltım sistemi ile aynı gün içerisinde tekrarladığı çift yönlü taşıma ve boşaltım operasyonu ile rakiplerine göre üstünlük sağlarken markasına değer kattı.