İndir Teklif Alın Bize Ulaşın İletişim

HAKKIMIZDA

1981 yılında, Aydın’da küçük bir atölyede damper üretimi ile işe başladığımız sanatkâr ellerle, taşımacılıkta doğan ihtiyaçlara yeni çözümler ürettik.

Metale şekil vermeye olan tutkumuz sayesinde OKT Trailer ürünleri, yolların yükünü çekenlerin hayalleri ile buluştu. Üst yapı imalat sektörüne kazandırdığımız birçok yenilikçi damper modeli ile müşterilerimizden yoğun ilgi gördük.

1981 Yılında, Aydın'dan Yola Çıktık

Alüminyum damper üretimi ile birlikte sahip olduğumuz tecrübeyi alüminyum tanker ve silobas üretimlerinde de kullanarak ürün gamımızı genişlettik. Sahip olduğumuz araç tescil ve tasarım tip onayları ile yasal şartlar ve mevzuatlar doğrultusunda hep daha iyisini hedefledik.

Sınıfının En Çalışkanı

Tüm dünyanın tanıdığı ADR Tasarım Tip Onayı’nı, 2004 yılında ilk kez aldık. Bugün karayolunda tehlikeli madde taşımacılığı mevzuatına göre gerek araç üstü gerekse semi treylerde geniş tasarım aralığı ile OKT araçları, sınıfının en çalışkanı.
Karayolu taşımacılığının olduğu her sektörü merak ettik. Türkiye şartlarına uygun, Hayvancılık Sektörü’nün beklentileri dikkate alınarak geliştirilen Canlı Hayvan Taşıma Aracı’nı; üstün özellikleri ile sektöründe ilk ve tek yerli üretim araç olarak müşterilerinin hizmetine sunduk.

Türkiye’de İlk ve Tek: Canlı Hayvan Taşıma Aracı

“Sektöründe İlkler” geleneğimizi hiç bozmadık. OKT teknolojisi ile Yeni Nesil Süt Tankeri’ni geliştirdik. Şasi üzerinde eski tip birbirinden bağımsız gövdeler yerine yekpare gövdesi ile daha fazla taşıma imkânı sağladık. Bunun yanı sıra kullanıcı ergonomisini ön plana çıkardık ve ekipman kullanımını kolaylaştırdık.

Satış Sonrasında da Müşterimizin Yanındayız: OKT Servis

Petrol ve kimyasal türevleri, inşaat sektörü, beton, agrega, tarım, gıda ve canlı hayvan taşımacılığı gibi hizmet sunduğumuz alanlarda, OKT SERVİS ile satış sonrasında da müşterilerimizin yanındayız. Orijinal parça temini, servis ve ADR Muayene Merkezi hizmetlerimiz ile her geçen gün genişleyen bir yapıya sahibiz.

OKT gittikçe büyüyen 250 kişilik ailesi, 26000 m²’lik faaliyet alanı ile yerelden globale değer üretmektedir. Farklı pazar ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreten, katma değeri yüksek ve ileri teknolojiye sahip ürünleri ile sürdürülebilir ihracat başarısını yakalamıştır.

Ulaştığımız her noktada sahip olduğumuz ürün güvencesiyle, hızlı ve kolay taşımacılığı ticari araçlar segmentinde de konforlu hale getirecek yaratıcı tasarımları ortaya koyduğumuz Ar-Ge projeleri üretim faaliyetlerimizin lokomotifidir. Karayolunda mal ve canlıların taşınmasını sağlamak üzere operasyonel verimliliği yüksek, çevreye duyarlı, emniyetli, ileri teknolojiye sahip ürünler ile yüksek mesleki standartlara ulaşmak, olası kazaları önlemek Ar-Ge projelerimizin temelini oluşturmaktadır.

OKT, ekonomik değer oluşturmanın yanı sıra tüm paydaşları için yaşam koşullarını kolaylaştırıcı ve geliştirici bir takım faaliyetler içerisinde de bulunmaktadır. Kurumsal vatandaşlık sorumluluğuyla toplum gelişimine kazançlı ve kalıcı katkılar sağlayan OKT, eğitim önceliği ile sosyal sorumluluk projeleri sayesinde ilimiz okullarında birçok öğrenciye destek olmaktadır.

Eğitime Tam Destek: Geleceğim Benimdir Projesi

Çeyrek asrı aşan geçmişimizle geleceğe olan inancımız, paydaşlarımız ile olan karşılıklı sevgimizi her geçen gün artırmaktadır. OKT, daha iyi ve daha güzel bir gelecek için merak etmeye, araştırıp geliştirmeye ve birlikte üretmeye, kazanımlarını toplum gelişimi için sürdürülebilir kılmaya devam edecektir.

Hayalinizden daha ileriye OKT ile…