İndir Teklif Alın Bize Ulaşın İletişim

SİZİ İYİ ANLIYORUZ

Sizi İyi Anlıyoruz Size Özel Çözümler Sunuyoruz

OKT Trailer olarak sizi iyi anlıyor! Ürünlerimizde geleneksel ve belli kalıplarla çerçevelenenin dışında, beklenti ve ihtiyaçlarına öncelik vererek süreçlerine odaklandığımız müşterilerimizin işlerini işimiz kabul ediyor operasyonel verimliliklerini artırmaya yönelik özel çözümler sunuyoruz.

Tasarımsal mühendislik çözümlerimizle Türkiye’ nin en geniş kapasite aralığına ve farklı geometrik gövde kesitlerine sahip tanker, silobas ve damper seçenekleri sunuyoruz. Gövde tasarımıyla uyumlu, hizmet edeceği coğrafi bölge iklim ve yol koşullarına özel tasarlanan alternatifli şasi tipleri ve opsiyonlu yürüyüş grubu ekipmanları ile de müşterilerimize geniş konfigürasyon seçenekleri sunarken aynı zamanda işlerine ve araçlarına değer katarız. Müşterilerimize özel konfigüre edilen ürünlerimizi, geniş opsiyon seçenekli operasyonlara özel tamamlayıcı sistem, donanım ve aksesuarlarla ayrıcalıklı kılarken kullanıcısına işinin keyfini sürmek kalır.

Müşterilerinin kurumsal kimliğini yansıtan renk seçenekleri ve görsel estetiği sayesinde OKT ürünleri; sadece performansı ile değil, imajıyla da tüm dikkatleri üzerine çeker.

OKT ürünleri beklentilerin ötesinde müşterilerine özel çözümler sunar! Yatırımcısına prestij katarken akıllı yatırım seçimleri ile de markalarını güçlü kılar, şoförlerin zevkine ve duygularına hitap ederken yolların yükünü çekenlere de vazgeçilmez bir yol arkadaşı olur.

Hayalinizden daha ileriye OKT ile…

Dünyanın En Büyük Havalimanı Projesine Akaryakıt İkmalinde Hızlı Çözüm
DEVAMI
Volkan İtfaiye İşbirliği ile Türkiye’ de İlk ve Tek “Pist Köpükleme Aracı
DEVAMI
Avcı Tarım İçin Geliştirilen Süt Tankeri Türkiye Pazarına Yeni Boyut Kazandırdı
DEVAMI
Ürdün Pazarının Yüksek Kapasiteli ADR’ li Tanker İhtiyacına Çözüm Ürettik
DEVAMI
Marinaların Atmosfer ve Ahengine Yakışır Akaryakıt İkmal Çözümleri
DEVAMI
Tehlikeli Madde Taşıyan Sürücüler İçin “Anti Rollover” Eğitim Tankeri
DEVAMI
Erikli & Nestle Water Türkiye SEÇ-G Eğitimleri İçin Özgün Çözüm “TanıTIR”
DEVAMI
Türkiye’ nin İlk ve Tek Canlı Hayvan Taşıma Aracı Boran Hayvancılık’a Değer Kattı
DEVAMI